Інформація про проведення Місячника профорієнтації «Професійний орієнтир»

та підсумкової акції «Зроби правильний професійний вибір» з відкритою «гарячою лінією»

З метою розширення профорієнтаційної обізнаності молоді, батьків, вчителів, усвідомленого вибору професії та підвищення мотивації до вибору робітничих професій старшокласників, Департамент освіти і науки Запорізької обласної держадміністрації та Запорізький обласний центр зайнятості ініціювали проведення центрами зайнятості Запорізької області та органами освіти районних (міських) рад Місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» з 16 лютого по 16 березня 2017 року.

Протягом місячника Новомиколаївським районним центром зайнятості та Відділом освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області будуть проведені різноманітні профорієнтаційні заходи з учнями 1-11 класів, батьками та вчителями, а саме:

- 16.02.2017 День відкритих дверей Новомиколаївського районного центру зайнятості для учнів випускних класів району та випускників 2015- 2016 років, які не працевлаштовані та не навчаються;

- з 20.02.2017 по 09.03.2017 року - конкурс малюнків «Моя майбутня професія» серед учнів 4-7 класів шкіл району ;

- з 20.02.2017 по 09.03.2017 року - конкурс творів-ессе «Вибір професії – вибір долі»» серед учнів 8 класів шкіл району ;

- професіографічні екскурсії на промислові підприємства району;

- профорієнтаційні уроки «Школа реального життя» (протягом місячника); - профдіагностичне обстеження з використанням комп’ютерних діагностик (протягом місячника).

Закінчиться місячник 16 березня 2017 року проведенням підсумкової акції "Зроби правильний професійний вибір". На базі Новомиколаївського районного центру зайнятості 16 березня 2017 року з 10.00 до 15.00 буде працювати відкрита "гаряча лінія". Всі бажаючі, у тому числі вчителі, батьки, діти, зможуть задати питання спеціалістам з профорієнтації щодо професійного визначення та самовизначення, можливості проведення професійної діагностики за телефонами: 9-37-64.