ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

У першу неділю листопада професійне свято відзначали працівники соціальної сфери – люди, на яких покладена почесна і відповідальна місія – надавати допомогу, дарувати тепло, увагу, любов тим, хто цього найбільше потребує. З нагоди професійного свята минулої п’ятниці 03 листопада 2017 року відбулося урочисте зібрання в залі засідань.

Зі словами привітань до працівників соціальної сфери району звернулися голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Вікторія Чмельова та Голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, який зазначив:

- « Ніхто не знає з нас, що буде через мить, але держава, установи Ваші, а особливо Ви із своїм досвідом та завдяки Вашій праці, яку неможливо переоцінити, даєте людям надію на те, що ми не залишимося на одинці із своїми негараздами.

Для людей, це велика підтримка, перш за все наші емоції і як наслідок кращий настрій та кращий стан здоров’я, наше довголіття».

Після виступу Юрій Павленко вручив грамоти за значні професійні досягнення, багаторічну плідну працю, зразкове виконання службових обов’язків, творчий підхід до обраної справи соціального захисту населення та з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери представникам комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Новомиколаївської районної ради Запорізької області БУЛАТКІНІЙ Людмили Петрівні – соціальному робітнику та ЗАГОРОДНІЙ Наталі Григорівні – перукарю.

Дитячі колективи та вокалісти своїми виступами подарували чудовий настрій усім присутнім.