Оформлення запиту

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.
Запити на публічну інформацію подаються до загального відділу виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області в усній, письмовій чи іншій формі на вибір запитувача:

- поштою: 70101, смт. Новомиколаївка, Новомиколаївський район, Запорізька область, вул. Космічна 3, Новомиколаївська районна рада Запорізької області;

- факсом : (06144) 9-18-59;

- телефоном: (06144) 9-18-59;

- електронною поштою:  nnik_rada@ukr.net

У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити працівник загального відділу виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області – відповідальний з питань запитів на інформацію, обов'язково зазначивши в запиті своє прізвище, ім'я, по-батькові, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

Письмовий запит подається в довільній формі. З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідної форми, яку можна отримати в загальному відділі виконавчого апарату Новомиколаївської  районної ради Запорізької області.

Запит на інформацію має містити:

1) прізвище, ім'я, по-батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Всі запити на публічну інформацію, які надходять до Новомиколаївської районної ради Запорізької області та її виконавчого апарату (в тому числі поштою, факсом, телефоном, електронною поштою), реєструються загальним відділом виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області.