Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Новомиколаївська районна рада

Запорізької області

оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади головного бухгалтера виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради  Запорізької області.

У конкурсі  можуть взяти участь громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі  на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

на заміщення вакантних посад начальника загального відділу та начальника відділу організаційно-правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

У конкурсі можуть взяти участь громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління».

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста -юрисконсульта відділу організаційно - правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради  Запорізької області.

У конкурсі можуть взяти участь громадяни України, які мають повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» з освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше             3 років.

Учасники конкурсу подають до виконавчого апарату районної ради (кабінет  № 7) такі документи:

заяву на участь у конкурсі на заміщення відповідної вакантної посади;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4x6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

е-декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік;

довідку про допуск до державної таємниці; (у разі його наявності)

Термін подання документів та підготовки до конкурсу – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Конкурс проводиться у вигляді письмового іспиту та співбесіди.

Телефон для довідок : 9-35-29.