ВІСІМНАДЦЯТОЇ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

1). Про інформацію прокурора Новомиколаївського району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району за 2016 рік. Завантажити.

2). Про інформацію начальника Новомиколаївського відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності натериторії району за 2016 рік. Завантажити.

3). Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки і профілактики злочинності у Новомиколаївському районі на 2017 – 2020 роки.

4). Про результати надання та оприлюднення звітів депутатів Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання перед виборцями за 2016 рік. Завантажити.

5). Про внесення змін до бюджетних призначень 2016 року. Завантажити.

6). Про звіт районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за2016 рік. Завантажити.

7). Про внесення змін і доповнень до рішення сесії районної ради від 16.12.2016 № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік». Завантажити.

8). Про звіт головного лікаря Новомиколаївської центральної районної лікарні про фінансово – господарську діяльність установи та ефективність використання коштів, виділених з районного бюджету у 2016році. Завантажити.

9). Про внесення змін до програми розвитку системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у Новомиколаївському районі на 2014 – 2017 роки. Завантажити.

10). Про інформацію відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації про ефективність використання коштів, виділених з районного бюджету у 2016році.Завантажити.

11). Про станвиконання за 2016 рік Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту у Новомиколаївському районі на 2012 – 2016 рокита про затвердження Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту у Новомиколаївському районі на 2017 – 2021 роки. Завантажити.

12). Про інформацію відділу культури і туризмурайдержадміністрації про ефективність використання коштів, виділених з районного бюджету у 2016 році. Завантажити.

13). Про внесення змін до статутів закладів культури, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області.Завантажити.

14). Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам Комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Новомиколаївської районної ради Запорізької області. Завантажити.

15). Про хід виконання Програми підтримки комунального підприємства «Надія» Новомиколаївської районної ради Запорізької області. Завантажити.

16). Про стан виконання за 2016 рік  «Комплексної районної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді гендерного паритету, протидії торгівлі людьми та патріотичного виховання молоді на 2012 – 2016 роки».

17). Про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2016 – 2020 роки. Завантажити.

18). Про затвердження районної програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017 рік.Завантажити.

19). Про затвердження розпорядження голови районної ради, прийняте в міжсесійний період, щодо звільнення редактора комунального підприємства «Редакція районної газети «Наше життя». Завантажити.

20). Про внесення змін до районної цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.Завантажити

21). Про внесення змін до районної Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Новомиколаївського району Запорізької області на 2016 – 2017 роки. Завантажити.

22). Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з  відділом агропромислового розвитку Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області. Завантажити.

23). Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з  комунальним підприємством «Редакція районної газети «Наше життя» Новомиколаївської районної ради Запорізької області. Завантажити.

24). Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з  Новомиколаївською районною державною адміністрацією Запорізької області.Завантажити.

25). Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з  Головним управлінням держпродспоживслужби в Запорізької області.Завантажити.

26). Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з  Новомиколаївською районною профспілковою організацією працівників агропромислового комплексу України в Запорізької області.Завантажити.

27). Про передавальний акт балансових активів комунального підприємства «Редакція районної газети «Наше життя» Новомиколаївської районної ради Запорізької області до правонаступника приватного підприємства «Редакція районної газети «Наше життя» Новомиколаївського району Запорізької області.

28). Про внесення змін до плану діяльності Новомиколаївської районної ради Запорізької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого рішенням сесії районної ради від 16.12.2016 № 15. Завантажити.

29). Про затвердження програми матеріального стимулювання та заохочення працівників сільського господарства на 2017 рік.Завантажити.

30). Про внесення змін до Програми соціально – економічного та культурного розвитку Новомиколаївського району на 2017 рік. Завантажити.