Вітання

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!

Діяльність районної ради завжди відкрита, прозора й спрямована  на задоволення життєвих потреб та розвиток майбутнього громади нашого району.
На порядку денному ще багато питань, наступне розв’язання яких дасть можливість Новомиколаївщині розвиватися стабільно.
З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у вирішенні питань територіальних громад.
Бажаю наполегливості, мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

З повагою,

Голова районної ради                                                                  Ю.П. Павленко

6 жовтня святкує свій ювілейний день народж

ення депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області

Юнаш Наталія Вікторівна

Шановна

Наталіє Вікторівно!

Від щирого серця вітаємо Вас з днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя.

Зичимо творчої наснаги та успіхів у всьому.

Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу, доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження!

З повагою, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради

6 жовтня святкує свій ювілейний день народження депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області

Бондаренко Валерій Миколайович

Шановний

Валерію Миколайовичу!

Прийміть щирі привітання з нагоди Дня народження!

Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів і надійних партнерів.

З повагою, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради