ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ

У середу, 14 березня о 10.00 відбулись засідання постійні комісії Новомиколаївської районної ради.

Засідала постійна комісія з питань бюджету, фінансів, підприємства  та соціально-економічного розвитку проводила засідання спільно з постійною комісією з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики у складі голів комісій Миколи Павелка, Станіслава Пеньковського та членів комісії Сергія Голуба, Олександра Мануйлова, Олексія Попкова, Юрія Яриша,  Петра Данильченка, Гущиної Антоніни, Віктора Власова.

На засідання були запрошені заступник голови районної ради Петро Дубовик, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Грянистий та  доповідачі   з питань порядку денного.

Окремо проходило засідання постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини у складі голови комісії Віктора Гута та членів комісії Сергія Чалого, Наталі Юнаш, Павла Литвина.

Об 11.00 відбулось засідання Президії районної ради у складі Миколи Павелка, Станіслава Пеньковського, Світлани Гут, Олександра Мануйлова, Петра Дубовика також було запрошено першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Грянистого.

Президією розглянуто  питання порядку денного до чергової сесії районної ради.