ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "НОВОМИКОЛАЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА" НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Інформаційне повідомлення

Новомиколаївська районна рада Запорізької області інформує, що 01 березня 2019 року закінчився строк приймання документів для участі у конкурсному доборі на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Станом на 01.03.2019 до Новомиколаївської районної ради Запорізької області надійшли документи для участі у конкурсному доборі на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області від Дорогокуплі Світлани Дмитрівни, Ковальової Лілії Олексіївни, Шувалової Єлизавети Едуардівни та Краснової Наталії Миколаївни.

Відповідно до частин 5, 6 статті 214 Закону України «Про культуру» Новомиколаївська районна рада Запорізької області оприлюднює подані документи з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів (з 05.03.2019 по 11.03.2019) можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електрону адресу: nnik_rada@ukr.net (з позначкою «пропозиції та зауваження щодо кандидатур»), які будуть передані конкурсній комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Додаток: документи Дорогокуплі С.Д.

документи Ковальової Л.О.

документи Шувалової Є.Е.