Інформаційне повідомлення

Новомиколаївська районна рада Запорізької області інформує, що        21 лютого 2020 року закінчився строк приймання документів для участі у конкурсному доборі на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Станом на 24.02.2020 до Новомиколаївської районної ради Запорізької області надійшли документи для участі у конкурсному доборі на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області від Тятих Тетяни Олександрівни та Кабанок Анастасії Олександрівни.

Відповідно до частин 5, 6 статті 214 Закону України «Про культуру» Новомиколаївська районна рада Запорізької області оприлюднює подані документи з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів (з 25.02.2020 по 02.03.2020) можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електрону адресу: nnik_rada@ukr.net (з позначкою «пропозиції та зауваження щодо кандидатур»), які будуть передані конкурсній комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Додаток: документи Тятих Т.О.

документи Кабанок А.О.