ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області

1. Строк приймання документів на участь у конкурсі

Документи на учать у конкурсі приймаються з 23 квітня 2019 року до  22 травня 2019 року.

1. Початок формування конкурсної комісії  з 24 квітня 2019 року.

1. Умови проведення конкурсу

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає до виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області подає такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України ,,Про захист персональних даних”;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефона та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- копія трудової книжки;

- рекомендаційний лист довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Публічні презентації проектів программ розвитку закладу культури на один і п’ять років кандидати презентують під час другого засідання конкурсної комісії.

1. Строки проведення конкурсу

Конкурсний добір починається 23 квітня 2019 року та закінчується не пізніше 23 червня 2019 року.

1. Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі

Кваліфікаційні вимоги:

-  вища освіта;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- володіння державною мовою;

- здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькими особами або членом сім’ї  керівників органу управління.