ЗДІЙСНЕННЯ ПРОКУРОРОМ ОБЛАСТІ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН У РЕЖИМІ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ

Право на звернення є важливим конституційно - правовим засобом захисту та однією з організаційно - правових  гарантій дотримання прав і свобод громадян.

Тому забезпечення всебічного та об’єктивного розгляду звернень громадян, поновлення законних прав та інтересів громадян на сучасному етапі є одним із пріоритетних завдань органів прокуратури України.

Ефективним інструментом реалізації права громадян на звернення до органів прокуратури для реального поновлення їх порушених прав, у тому числі через неефективність роботи місцевих прокуратур, залишається звернення громадян на особистому прийомі до керівництва прокуратури області.

Ураховуючи актуальність питання захисту прав громадян, передусім, у віддаленій сільській місцевості, прокурором області затверджено графік прийомів громадян у відділах місцевих прокуратур сільської місцевості в режимі відео конференції на поточний рік.

Відповідно до графіку прийом громадян в режимі відеоконференції буде здійснюватись у приміщенні Новомиколаївського відділу Токмацької місцевої прокуратури кожний четвертий понеділок місяця о десятій годині. Найближчий прийом в режимі відео конференції відбудеться 25.06.2018.

У разі необхідності звернутися до прокурора області особисто, громадяни можуть заздалегідь записатись на прийом, повідомивши свої дані та суть питання за телефоном Новомиколаївського відділу Токмацької  місцевої прокуратури (244) 9-36-98.

Для спілкування з прокурором області в режимі відео конференції, в день прийому необхідно зі зверненням з’явитись до відповідного відділу місцевої прокуратури при собі мати паспорт або інший документ, який засвідчує особу.