Інформаційне повідомлення

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів  оціночної діяльності, яких

буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкту оренди, що

належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ

Новомиколаївського району Запорізької області

Відомості про об’єкт оцінки:

Назва: нежитлові приміщення комплекс будівель загальною площею 176,7 кв.м.

Місце знаходження: Запорізька область, Новомиколаївський район с. Різдвянка, вул. Леніна (Центральна), 44.

Претенденти подають до комісії конкурсну документацію (нарочним). Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті з написом "Конкурсна пропозиція на конкурс", опечатаному печаткою учасника конкурсу.

Підтвердні документи подаються окремо в запечатаному конверті з написом "Підтвердні документи на конкурс" з описом вкладених документів.

До дати проведення конкурсу конверти з конкурсними документами зберігаються у секретаря комісії.

Перелік підтвердних документів:

заява на участь у конкурсі за встановленою формою (Додаток);

копія установчого документа претендента;

копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності виданого претенденту Фондом державного майна України;

інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна тощо).

Конкурсна пропозиція має містити пропозицію  щодо ціни виконання робіт та калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

Конкурсна документація подається учасником конкурсу не пізніше ніж за один робочий день до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Строк виконання робіт – 5 календарних днів.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Відповідна кваліфікація оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;

досвід суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

письмова згода оцінювачів, які додатково будуть залучені суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Конкурс буде проведено 05 грудня 2018 року за адресою:

смт. Новомиколаївка, вул. Космічна, 3, кабінет заступника голови районної ради.

Кінцевий термін подання документів 03 грудня 2018 року до 17 год. 00 хв.

Конкурсна документація надається за адресою: смт. Новомиколаївка, вул. Космічна, 3. Контактні телефони:  (06144) 9-18-59.