ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "НОВОМИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ" НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новомиколаївська районна рада Запорізької області інформує, що        22 травня 2019 року закінчився строк приймання документів для участі у конкурсному доборі на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Станом на 22.05.2019 до Новомиколаївської районної ради Запорізької області надійшли документи для участі у конкурсному доборі на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області від Маслової Світлани Олегівни та Оселедець Тетяни Володимирівни.

Відповідно до частин 5, 6 статті 214 Закону України «Про культуру» Новомиколаївська районна рада Запорізької області оприлюднює подані документи з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів (з 24.05.2019 по 30.05.2019) можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електрону адресу: nnik_rada@ukr.net (з позначкою «пропозиції та зауваження щодо кандидатур»), які будуть передані конкурсній комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Додаток: документи Маслової С.О.

документи Оселедець Т.В.