Результати конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Новомиколаївський районний центр культури та доозвілля" Новомиколаївської районної ради Запорізької області

03 червня 2019 року в Новомиколаївській районній раді Запорізької області відбулося друге засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Конкурсна комісія керуючись нормами Закону України «Про культуру», порядком проведення конкурсного добору керівника  комунального закладу культури, що є об'єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області, затвердженого рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 15.12.2017 р. № 36 прийняла рішення:

визначити Маслову Світлану Олегівну переможцем конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.