Оголошення про конкурсний відбір кандидата на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новомиколаївської районної ради Запорізької області

Відділ освіти, молоді та спорту Новомиколаївської райдержадміністрації оголошує про конкурсний відбір кандидата на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Вимоги до кандидата: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 3 років, досвід роботи з комп’ютерними програмами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про освіту;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Відбір проводиться за формою співбесіди. Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатись у відділ освіти, молоді та спорту Новомиколаївської райдержадміністрації за адресою: смт.Новомиколаївка, вул. Шкільна, 98, тел.: 9-14-60.

Термін подання документів 15 днів від дня оголошення про пароведення конкурсу.

Прийом заявок до 20.07.2018.