Результати конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Новомиколаївська центральна районна бібліотека" Новомиколаївської районної ради Запорізької області

12 березня 2019 року в Новомиколаївській районній раді Запорізької області відбулося друге засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Конкурсна комісія керуючись нормами Закону України «Про культуру», порядкомпроведення конкурсного добору керівника  комунального закладу культури, що є об'єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області, затвердженого рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 15.12.2017 р. № 36 прийняла рішення:

визначити Дорогокуплю Світлану Дмитрівну переможцем конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

Протокол першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Новомиколаївська центральна районна рада" Запорізької області.

Протокол другого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Новомиколаївська центральна районна рада" Запорізької області.