Новомиколаївська районна рада Запорізької області

Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів  оціночної діяльності, яких 

      буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкту оренди, що 

       належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ

                   Новомиколаївського району Запорізької області

Відомості про об’єкт оцінки:

Назва: нежитлове приміщення в будівлі поліклініки загальною площею   21,9 кв.м.

Місце знаходження: Запорізька область, смт. Новомиколаївка,     вул. Комсомольська (Соборності), 106 (відповідно до рішення Новомиколаївської селищної ради Новомиколаївського району Запорізької області від  12.11.2015 року  № 13 вул. Комсомольська перейменовано на вул. Соборності).

Претенденти подають до комісії конкурсну документацію (нарочним). Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті з написом "Конкурсна пропозиція на конкурс", опечатаному печаткою учасника конкурсу.

Підтвердні документи подаються окремо в запечатаному конверті з написом "Підтвердні документи на конкурс" з описом вкладених документів.

До дати проведення конкурсу конверти з конкурсними документами зберігаються у секретаря комісії.

Перелік підтвердних документів:

заява на участь у конкурсі за встановленою формою (Додаток);

копія установчого документа претендента;

копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності виданого претенденту Фондом державного майна України;

інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна тощо).

          Конкурсна пропозиція має містити пропозицію  щодо ціни виконання робіт та калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

          Конкурсна документація подається учасником конкурсу не пізніше ніж за один робочий день до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

          Строк виконання робіт – 5 календарних днів.

 

          Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Відповідна кваліфікація оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;

досвід суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

письмова згода оцінювачів, які додатково будуть залучені суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

          Конкурс буде проведено 28 березня 2019 року за адресою: смт. Новомиколаївка, вул. Космічна, 3, кабінет заступника голови районної ради. Кінцевий термін подання документів 27 березня 2019 року до  17 год. 00 хв.

           Конкурсна документація надається за адресою: смт. Новомиколаївка, вул. Космічна, 3. Контактні телефони: 9-12-15.

         

 

 

 « повернутися до списку оголошень