ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ З ЛІКАРЯМИ ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ ПРОДОВЖЕНО ДО 01 ЛИПНЯ 2019 РОКУ!

З 2018 року в Україні стартувала медична Реформа, яка розпочалася з первинної ланки. Реформа має на меті вирішити гострі проблеми сфери охорони здоров’я.  Згідно з Реформою громадяни України повинні обрати сімейного лікаря, терапевта або педіатра та підписати з ним декларацію про медичне обслуговування.

На даний час по Новомиколаївському району уклало декларацій 65% жителів. Міністерство охорони здоров’я продовжило термін підписання декларацій з лікарями первинної ланки до 01 липня 2019 року.

З 01 липня 2019 року фінансування буде проводиться за пацієнтів, які уклали договори з лікарями. Якщо людина не уклала договір з лікарем первинної ланки до 1 липня 2019 року вона зможе отримати тільки невідкладну медичну допомогу. Лікарняний лист,  направлення до спеціаліста вторинного рівня, направлення на обстеження та виписаний рецепт до аптеки пацієнт не зможе отримати. Також не зможе отримати необхідні лікарські довідки.

Перелік лабораторних та інструментальних діагностичних безкоштовних досліджень, якими забезпечуються пацієнти після укладання договору з лікарями центру первинної медико - санітарної допомоги

1. Загальний аналіз крові.
  2. Загальний аналіз сечі.
  3. Глюкоза крові.
  4. Загальний холестерин.
  5. Вимірювання артеріального тиску.
  6. Електрокардіограма.
  7. Вимірювання ваги, зросту, окружність талії.

За направленням лікаря первинної ланки пацієнт зможе отримати на вторинному та третинному рівні з 01.07.2019 року наступні лабораторні та інструментальні дослідження:

1.Розширені клінічні аналізи

2. Біохімічні аналізи.

3. Ультразвукове обстеження.

4. Рентген.

5.Мамографія.

Звертаємося до всіх, не нехтуйте своїм здоров’ям, оберіть лікаря та заключіть з ним декларацію. Цим ви забезпечите доступність медичних послуг для себе та своєї родини.