Новомиколаївська районна рада Запорізької області оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади начальника відділу організаційно-правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

У конкурсі можуть взяти участь громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління».

Учасники конкурсу подають до виконавчого апарату районної ради (кабінет № 7) такі документи:

заяву на участь у конкурсі на заміщення відповідної вакантної посади;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4x6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї за 2015 рік;

довідку про допуск до державної таємниці; ( у разі його наявності)

Термін подання документів та підготовки до конкурсу – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Конкурс проводиться у вигляді письмового іспиту та співбесіди.

Телефон для довідок : 9-35-29, 9-18-59.