Новомиколаївська районна рада Запорізької області
Новомиколаївський район, Запорізька область

Новини

В районі вшанували пам‘ять Героям Небесної Сотні

Дата створення: 16:58 20.02.2019

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 08:41 20.02.2019

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Саме в ці дні, п‘ять років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею», а під час прощання з загиблими лунала  пісня «Плине кача...», яка стала українським народним реквіємом. Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Окрім українців, жертвами режиму Януковича стали білоруси, вірмени та грузини. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську Незалежність – до Небесної  Сотні. «Пам’ятати – це обов’язок кожного свідомого українця, пам’ятати тих Героїв, які прагнули зробити усе, щоб у нас було гідне майбутнє. За це вони віддали найдорожче – своє життя. Всі ми стали свідомі того, що за мрію потрібно боротися до кінця, і цього  нас вчить подвиг Небесної Сотні…»

«Афганістан-30 років без права на забуття»

Дата створення: 15:18 15.02.2019

Сьогодні ми віддаємо заслужену шану ветеранам бойових дій на території інших держав, які з честю виконали свій бойовий обов'язок і для яких 15 лютого – свято на все життя, у яких завжди перед очима стоять ті останні підрозділи, які залишали Демократичну Республіку Афганістан.

Робоча поїздка до Новомиколаївського району голови обласної державної адміністрації Костянтина Бриля

Дата створення: 13:42 15.02.2019

14 лютого 2019 року в залі засідань Новомиколаївської районної ради відбулася зустріч голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля з адміністративно - господарським активом та громадою району з питань перспективного розвитку району.

Засідання постійної комісії Новомиколаївської районної ради Запорізької області

Дата створення: 10:53 15.02.2019

14 лютого 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань

Верховна Рада України доленосно змінила Конституцію України

Дата створення: 13:21 08.02.2019

Верховна Рада України під час засідання в четвер, 7 лютого 2019 року, прийняла проект закону (№9037) про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в Європейському Союзі та НАТО.

Новомиколаївський район отримав новий спеціалізований шкільний автобус ЕТАЛОН

Дата створення: 15:47 06.02.2019

Сьогодні, 6 лютого 2019 року, на площі перед адмінбудівлею Запорізької обласної державної адміністрації керівники Новомиколаївського району: голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, голова Новомиколаївської державної адміністрації Володимир Грянистий, а також директор КУ « Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Олександр Мануйлов та директор КЗ «Тернуватський опорний заклад загальної середньої та дошкільної освіти» Валентин Орловський,  отримали  від голови обласної державної адміністрації Костянтина Бриля та голови обласної ради Григорія Самардака ключі від шкільного автобуса.