Новомиколаївська районна рада Запорізької області
Новомиколаївський район, Запорізька область

Новини

Привітання голови районної ради із святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем Українського козацтва

Дата створення: 08:40 11.10.2019

14 жовтня у нашій країні  відзначається День захисника України та День українського козацтва. Саме в цей день 2014 року Президентом України був підписаний відповідний Указ з метою «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості».

13 жовтня- День працівників державної санітарно - епідеміологічної служби України

Дата створення: 08:34 11.10.2019

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби!

Вітання із професійним святом – Днем юриста!

Дата створення: 08:14 08.10.2019

У наш час юридичний фундамент необхідний у будь-якій сфері життя. Саме від Вас, шановні правники, залежить чітке і бездоганне виконання законів, захист інтересів держави, бізнесу, прав і свобод людини, підвищення правової культури громадян, закріплення в суспільній свідомості почуття поваги до закону. 

В РАЙОНІ ПРОЙШЛИ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата створення: 16:46 03.10.2019

Щороку восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. З жовтня 2019 року в опорному навчальному закладі Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Новомиколаївської районної ради Запорізької області та в комунальному  закладі «Новомиколаївський навчально-реабілітаційний центр «Паросток» імені В.А.Польського» Запорізької обласної ради відбулися урочистості з нагоди цього свята. З привітальними словами до вчителів, вихователів, викладачів, майстрів, наставників зусиллями яких твориться майбутнє нашого району, всієї нашої держави звернулися: заступник  голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Дубовик, заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Тетяна Суббота. З найкращими побажаннями привітали свою освітянську родину: начальник відділу освіти, молоді і спорту Марина Хробостова, голова районної профспілкової організації працівників освіти Ірина Соколова та директор комунального   закладу «Новомиколаївський навчально-реабілітаційний центр «Паросток» імені В.А.Польського» Запорізької обласної ради  Лариса Ракович.

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПОСЕЛЕННЯ В ПРИМІЩЕННЯ ЖИТЛОВОЇ БУДІВЛІ (СОЦІАЛЬНЕ ЖИТЛО)

Дата створення: 16:31 01.10.2019

01.10.2019 року о 14.00 в кабінеті заступника голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулось засідання комісії з питань поселення в приміщення житлової будівлі (Соціальне житло), яке розташоване за адресою: вул. Шкільна, 92, смт Новомиколаївка Запорізької області.

В районі відзначили Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дата створення: 11:43 01.10.2019

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого району, селища, села і держави.

Вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дата створення: 15:51 30.09.2019

   Щиро вітаю  Вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку та Днем ветерана! Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість. 

Відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек

Дата створення: 13:52 30.09.2019

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек - це свято фахівців, які все життя зберігають диво людського творіння, скарбницю людських знань - книгу. Сьогодні о 9.00 в залі комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулися урочистості з нагоди цього свята.