Шановні жителі району! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Проголошений 22 січня 1919 року Акт злуки був знаковим кроком на шляху становлення України як незалежної і соборної держави. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що ми дійсно соборна держава, народ якої у єдиному пориві здатен змінити свою долю і відстояти свою незалежність.

Ціна, яку ми платимо сьогодні за єдність нашої незалежної держави є надто високою.

Схиляю голову перед українськими Героями та бійцями, які нині на передовій. Нехай будуть почуті усі наші молитви про мир та спокій на нашій землі.  Ми сильні, коли ми єдині, коли маємо спільну мету і разом до неї йдемо.

Зичу Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Вітаю вас зі святом та бажаю і надалі триматися разом!

В єдності – наша сила!

З  повагою  голова ради                                                                        Юрій   Павленко