19 червня – День фермера!

Вибір дати 19 червня був не випадковим, адже в цей день у 2003 році прийнято Закон України "Про фермерське господарство".
Відзначення цього свята-це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!
Шановні фермери району!
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на благо розквіту рідної землі та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у мирі й злагоді, сімейному затишку та благополуччі !

З повагою голова ради                                                              Юрій Павленко