17 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ РЯТІВНИКА !

День рятівника є професійним святом  працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних  формувань. Також  його відзначають громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей. Представники ДСНС протистоять пожежам і повеням, епідеміям і пандеміям, буревіям і зсувам грунту, вибухам газу і снігопадам, автомобільним та будь-яким іншим аварія. Вони врятують утопаючого, знешкодять небезпечний вибуховий пристрій, локалізують вогонь.

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

У день вашого професійного свята від усієї душі бажаю вам і вашим близьким міцного здоров'я, сімейного благополуччя, добробуту та успіхів у благородній справі служіння Україні.

З повагою голова районної ради                                                                           Юрій  Павленко