5 грудня – День працівників статистики

Щиро вітаю працівників та ветеранів служби статистики  з професійним святом.

Немає сильніших і вагоміших аргументів у руках спеціаліста, ніж статистичні дані. Так говорять про статистику ті, хто займається нею професійно. Статистика знає не все, але досить багато для того, щоб принести значну користь для соціально-економічного розвитку регіонів, розбудови всієї держави. Сьогодні статистичні дані об'єктивно відображають результати діяльності в усіх сферах, привертають увагу до невирішених проблем, дають можливість розробляти перспективні плани, служать широкому інформуванню населення.

Ми належно цінуємо вашу щоденну напружену працю,  компетентність і відданість справі. Всебічно та якісно підготовлена вами статистична інформація має вирішальне значення в реальній оцінці стану справ у районі і прийнятті важливих управлінських рішень.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, миру і добробуту, сімейного затишку, трудових здобутків на благо нашої держави, якізалишать свій слід для майбутніх поколінь.

З повагою голова районної ради                                                   Юрій   Павленко