Привітання до Дня Збройних сил України

Дорогі захисники Української держави!

Армія - запорука суверенітету та незалежності держави, один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку України. Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над загарбниками.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро вітаю всіх військовослужбовців  з Днем Збройних Сил України. Бажаю  вам  незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення усіх ваших мрій і побажань.

З   повагою  голова ради                                              Юрій    Павленко