Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Чисті повітря, вода і земля є базовими потребами для кожної людини на планеті. Скільки б ми не говорили про потребу особливого ставлення  до цих багатств та необхідність їхнього захисту, проте людство лише нещодавно збагнуло, наскільки критичним є майбутнє для людини, якщо вона не перегляне своє ставлення до довкілля.

Саме тому всі небайдужі люди Землі, 5 червня, святкують Всесвітіній день охорони навколишнього середовища. Він є нагадуванням про глобальні екологічні проблеми, що потребують негайного вирішення та ще однією можливістю зробити все, щоб  унеможливити здійснення песимістичних прогнозів, які вже зараз пророкують науковці. Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращення навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття у своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.