Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства

16 листопада 2019 року  відбулися урочистості  з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Із професійним святом тих, хто пов’язав свою професійну діяльність із сільським господарством привітали керівники району:  голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Губатенко.

За сумлінну працю,  вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва Новомиколаївського району та з нагоди   Дня працівника сільського господарстваства кращих   працівників галузі голова ради Юрій Павленко нагородив  грамотами Новомиколаївської  районної ради та грошовими нагородами:

- Василя Вовчка - тракториста – машиніста ТОВ «Агросистема-Лан»;

- Сергія Дасєвича - тракториста – машиніста ТОВ «Нива»;

- Ігоря Кіріченка - тракториста – машиніста ТОВ «Лідер»;

- Сергія Кравецького - тракториста – машиніста фермерського господарства «Маншилін В.М.»;

- Івана Мінігулова - тракториста – машиніста селянського(фермерського) господарства «КСС»;

-  Володимира Плотніченка - тракториста – машиніста ТОВ «Маяк»;

- Сергія Резніченка - тракториста – машиніста селянського(фермерського) господарства «Матвєєв»;

- Сергія Цепу – тракториста – машиніста  селянського(фермерського) господарства «Волна»;

- Павла Чекердеса - тракториста – машиніста філії «Запорізький кінний завод №86» державного підприємства «Конярство України»;

- Юрія Юнаша - тракториста – машиніста ТОВ «Софіївка».

До привітань долучилася  голова Новомиколаївської районної профспілки працівників агропромислового комплексу Олена Шинкаренко, яка також відзначила грамотами кращих працівників району.

Гарний, святковий настрій присутнім, подарували творчі аматорські колективи району.

На  фестивалі української кухні всі охочі могли скуштувати різноманітні страви та напої, якими щедро пригощали представники територій сільських та селищних рад, працювала виїзна торгівля.