День фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени, тренери, ветерани, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху!

Вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Новомиколаївський район. Ми пишаємося Вашими, шановні земляки, досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління.

Ваша наполеглива праця одна з головних складових гармонійного розвитку нашого суспільства. Адже саме Ви допомагаєте підтримувати здоровий спосіб життя, дбаєте про активне дозвілля громадян, постійно піклуєтесь про найбільшу цінність суспільства – здоров’я населення.

Я щиро вдячний Вам за активну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість.

Від щирого серця бажаю Вам миру, здоров’я та благополуччя, нескінченної енергії, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту.

З повагою голова районної ради                                                  Юрій  Павленко