Урочистий захід до Дня Соборності України проходив 22 січня 2019 року об 11.00 в  залі засідань Новомиколаївської районної ради.

В заході приймали участь заступник голови Новомиколаївської районної ради Петро Дубовик, голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Володимир Грянистий, начальник відділу та бронювання солдатів і сержантів запасу-майор - Юрій Поляков та Капелан 55-ї окремої бригади, священник об‘єднаної Православної церкви України, ієрей отець - Андрій Фоменко, останні звернулись з вітальними словами до присутніх й вручили подяки та відзнаки.

На святі були присутні трудові колективи установ, організацій, підприємств, закладів, учасники  АТО, волонтери, учні шкіл та вихованці дошкільних закладів, громадськість.

На знак світлої пам‘яті тих, хто загинув у боротьбі за незалежність нашої держави, всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих героїв: Івана Клевчука, Олександра Шевченка, Костянтина Закревського, В`ячеслава Комара та Андрія Сметаніна.

Справжнє свято подарували присутнім дитячі танцювальні та вокальні колективи.

Захід закінчився покладанням квітів до пам`ятних  знаків Героям Небесної Сотні та землякам, загиблим в АТО.