Привітання голови районної ради з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги

Дорогі ветерани!

Учасники Другої Світової війни! Шановні жителі району!

Сердечно вітаю Вас із Днем пам'яті та примирення і

75-ою  річницею  Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні.

Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім'я перемоги -  приклад патріотизму для нащадків.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та висловлюємо велику шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни, відбудовували рідну країну, своїми справами утверджували мир та злагоду на українській землі.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Слава всім, хто захищав Україну від  нацистської агресії!

Слава Збройним Силам України, добровольцям, волонтерам, всім силовим структурам, які сьогодні боронять рубежі нашої Вітчизни від ворожих зазіхань !

З повагою голова ради                                                                Юрій   Павленко