Новомиколаївська районна рада Запорізької області

День Національної гвардії України

Переглядів: 229

Згідно Указу Президента України від 18 березня 2015 року, враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку, 26 березня установлено Днем Національної гвардії України.

У цей день ми вшанoвуємo усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашoї держави. У пам’яті сьoгoднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьох пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов дo рідної землі, мужність та героїзм.

У воїнів Національної гвардії України є святі слова, які переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові.  Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.

На наших військових покладена священна місія – бoрoнити рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo народу.

Щирo вітаю всіх військовослужбовців з Днем Національної гвардії України, бажаю міцнoгo здoрoв’я, успіхів у військовій підгoтoвці, миру і злагоди в кожній родині. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання з нагоди цього свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові прo те, щo Україна у надійних руках.« повернутися до списку новин