19 грудня – День адвокатури!

Вітаю  усіх працівників адвокатської справи з професійним святом!

Адвокат з огляду на умови своєї діяльності, безперечно, є служителем і творцем права. Це та особливість, що незмінно присутня в діяльності адвоката в усі часи, що передається з покоління в покоління, з держави в державу та зміцнює віру в силу права і зміцнює усвідомлення суспільної місії адвокатури.

Шановні адвокати, ваша фахова діяльність відіграє дедалі вагомішу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє  розвиткові України, як демократичної та правової держави. Саме від ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту наших громадян.

Тож, прийміть щирі побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла.

Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі.

Нових вам професійних звершень на ниві благородного служіння Закону, утвердження незалежності та демократизму на теренах нашої  Української держави.

З повагою голова ради                                                                          Юрій Павленко