Вітання голови районної ради з Днем Національної поліції України!

Шановні працівники поліції!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – з Днем Національної поліції України!

На вас покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань.

Сьогодні працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов’язок.

У цей святковий день прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Бажаю мужності, витримки й наснаги, родинного добробуту, міцного здоров’я і щастя!

З повагою голова ради                                                                       Юрій Павленко