7 грудня- День місцевого самоврядування в Україні

Маючи найяскравішу і, водночас, не легку, навіть драматичну історію становлення місцевого самоврядування серед усіх слов'янських народів, Україна 7 грудня 1990 року першою серед колишніх радянських республік прийняла Закон "Про місцеві Ради народних депутатів, місцеве і регіональне самоврядування".

Це було першим кроком до відродження самобутньої системи місцевого самоврядування в Україні, Конституційні основи якого були конкретизовані прийнятим у 1997 році Законом "Про місцеве самоврядування в Україні”.  Цей правовий акт максимально наблизив поняття місцевого самоврядування до вимог Європейської хартії про місцеве самоврядування, визначивши його право і реальну здатність територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення.

Відзначаючи професійне свято, зазвичай підбивають підсумки зробленого, оцінюють резерви та незадіяні можливості, визначають першочергові і перспективні завдання.

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Дозвольте подякувати Вам за плідну працю, за все те, що ви робите для соціально-економічного розвитку територій, за те, що ви робите для людей,  за  сумлінне виконання своїх обов’язків.

Бажаємо Всім міцного здоров’я, щастя, добра, наснаги та енергії, нових здобутків на ниві зміцнення державності. Нехай  цей святковий день додасть настрою, більше консолідуватиме  спільну роботу у напрямку відродження, збереження і примноження, надихатиме на нові звершення задля розвитку рідної України!

Виконавчий  апарат