Шановні мешканці району, дорогі діти! Щиро вітаю вас зі світлим і радісним святом – днем Святого Миколая Чудотворця!

Свято святого Миколая - дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії.

Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх українських дітей. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей. Майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей.

Бажаю міцного здоров'я, успіхів у всіх  починаннях, радості і  щастя. Нехай у ваших домівках панує мир і спокій, нехай вас оточують хороші друзі. Зичу всім жителям району миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Господь завжди оберігає вас.

Від усієї душі вітаю вас зі святом!

З   повагою голова ради                                                     Юрій  Павленко