Привітання до Дня Гідності та Свободи

Шановні   жителі району! Щиро вітаю вас із  Днем Гідності та Свободи!

Відзначаючи цю знакову для України дату, ми ще раз відчуваємо, якою цінністю є свобода, та якою ціною вона нам дістається.

21 листопада 2013 року на Майдані в Києві,  українці чітко визначилися з пріоритетами розвитку країни – прагненням будувати європейську демократичну державу, де суспільна думка є головним чинником перетворень. І  ми йдемо цим шляхом. Можливо, не завжди рух в обраному  напрямку є прямолінійним та  простим. Проте ми переборемо всі труднощі та досягнемо своєї мети.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, воїнів загиблих в боротьбі за незалежність на Сході України  та всіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Голова ради                                               Юрій Павленко