21 листопада- День Гідності та Свободи

Сьогодні в Україні відзначається День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України 13 листопада 2014 року.

21 листопада ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, згадуємо всіх героїв України, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність нашої держави, усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Цей день – це незаперечний доказ відродження української нації, нашої держави, підтвердження того, що події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні. Важливо зберегти та донести до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддати належну  шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року (Свято Свободи) та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю  учасників національно – визвольної  боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!    Героям СЛАВА!

З повагою голова ради                                                 Юрій  Павленко