Привітання голови районної ради із святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем Українського козацтва

14 жовтня у нашій країні  відзначається День захисника України та День українського козацтва. Саме в цей день 2014 року Президентом України був підписаний відповідний Указ з метою «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості».

Це День пам’яті і пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України. Сьогодні справа захисту незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів. У цей день ми висловлюємо подяку всім захисникам  нашої Вітчизни, які у складі Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України, Служби безпеки України, добровольчих батальйонів захищають  територіальну цілісність України.

День захисника України та День українського козацтва призначено на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці. На Запорозькій Січі це свято було одним з найголовніших. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Шановні воїни, військовослужбовці, добровольці, волонтери, ветерани !

Щиро вітаю вас із святами! Бажаю вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя та надійного тилу. Нехай Пресвята Богородиця захистить Україну та українців і подарує мир та спокій нашій землі!

Слава   Україні!

З повагою   голова районної ради                                                                       Юрій  Павленко