ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

У 2018 році  День Гідності та Свободи відзначається вже в п'ятий раз.  На честь мужніх громадян нашої країни, які боролися за європейське майбутнє і демократію під час Помаранчевої революції і Революції Гідності на державному рівні було прийнято рішення встановити свято - День Гідності і Свободи. Дата свята - 21 листопада, була закріплена відповідним указом президента України від 13 листопада 2014 року.

Сьогоднішній день – це підтвердження того, що події 2013 – 2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках,  не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

З повагою,

Голова районної ради                                                                             Ю. ПАВЛЕНКО