Інформаційна година - «Згадаймо юність, що горіла в Крутах»

До Дня пам’яті героїв  Крут в комунальному закладі «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської  районної ради Запорізької області  29 січня 2020 року бібліограф Любов Зима провела для користувачів бібліотеки інформаційну годину «Згадаймо юність, що горіла в Крутах». Директор комунального закладу « Районний краєзнавчий музей» Тетяна  Шеховцева   організувала вікторину- « Що я знаю про Крути».

Присутні на заході ознайомилися з фактами історії битви, дізнались про подвиг київських студентів, з цікавістю прослухали про перебіг  подій  29 січня 1918 року, ознайомилися з книжковою виставкою « Під Крутами пішли в безсмертя». На виставці була представлена література, публікації, статті  про історію та передумови бою. Це дало можливість ознайомити користувачів з героїчним подвигом юнаків України в ім’я своєї Вітчизни.

Учасники заходу поповнили свої знання про знакову подію та провели паралелі із сучасними подіями на Сході України.