12 вересня - День фізичної культури і спорту України

Користуючись нагодою, від щирого серця вітаю спортивну громаду Новомиколаївщини з Днем фізичної культури і спорту! Бажаю усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє розвитку фізкультурно-спортивного руху, наслідує кращі традиції видатних спортсменів заради здорового та щасливого майбутнього, хто безмежно захоплений фізичною культурою і не стоїть осторонь виру спортивного життя – міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури та спорту, взірцем для юних жителів району, а Ваші досягнення і далі примножують славу і авторитет нашого краю та України!

З повагою голова ради                                            Юрій ПАВЛЕНКО