29 липня- День Сил спеціальних операцій Збройних сил України

Сьогодні Сили спеціальних операцій Збройних Сил України з гордістю відзначають своє професійне свято, започатковане,  як визнання вагомих заслуг у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність нашої держави.

Наймолодша та найсучасніша складова Збройних Сил України, створена за найкращими зразками відповідних підрозділів країн-членів НАТО.

Бійці підрозділів ССО – військова еліта держави,  гордість української армії.  Вірність присязі є яскравим прикладом служіння Українському народові. Чесно, безстрашно та самовіддано вони виконують найважчі бойові завдання, постійно ризикуючи власним життям.

У цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України.

Вічна їм слава!