Медичних працівників привітали з професійним святом

14.06.2019  року голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко   привітав медичні колективи:     Комунальне некомерційне підприємство «Новомиколаївська центральна районна лікарня» Новомиколаївської районної ради Запорізької області під керівництвом головного лікаря Нестеренка Геннадія Борисовича   та Комунальне некомерційне підприємство «Новомиколаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Новомиколаївської районної ради Запорізької області під керівництвом головного лікаря Голуба Сергія Михайловича з професійним  святом- Днем медичного працівника.

На урочистих заходах голова районної ради Юрій Павленко нагородив грамотами Новомиколаївської районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника -завідуючого поліклінічним відділенням Комунального некомерційного підприємства «Новомиколаївська центральна районна лікарня» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Володимира Вакуленка та завідувача амбулаторної загальної практики сімейної медицини смт.Новомиколаївки Валентину Дубіненко.