Пам‘яті Олени Іванівни Анасійчук

03 березня 2020 року минає рік з дня смерті  шанованої в районі людини, директора КЗ «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Олени Іванівни Анасійчук.

Життя Олени Іванівни було яскравим, її дуже любили і поважали. Енергійна, працьовита, виважена. З великою повагою,  як до професіонала, ставилися до неї колеги по роботі, з вдячністю відгукувалися глядачі та учасники художньої самодіяльності з якими вона щедро ділилася своїм талантом та високою майстерністю. Її життєвий досвід був прикладом у вихованні молодого покоління, її підлеглих і всіх працівників галузі культури.

Згасла зірка земного життя творчої людини, котра своєю невтомною працею, талантом, позитивною енергетикою робила наше життя світлішим, добрішим. Вона жила з нами поруч, працювала, творила, навчала дітей, радувала глядачів і сама раділа життю, була вогником…

Пам‘ятаймо ж Олену Іванівну усміхненою, привітною, натхненною, якою вона була в житті.

Згадаємо її добрими словами вдячності, світла їй  пам‘ять на довгі роки.