НЕ ДОПУСТИТИ УСКЛАДНЕННЯ СИТУАЦІЇ В УКРАЇНІ

Керівництво Новомиколаївської районної ради Запорізької області підтримує звернення Президента України з приводу блокування руху залізничного транспорту на лінії розмежування з окупованими територіями на сході України.

Дії учасників блокування, що призвели до припинення поставок вугілля на металургійні підприємства й теплоелектростанції, загрожують не тільки стабільній роботі енергосистеми країни, а й економіці в цілому.

Блокада несе вкрай негативні наслідки як для підприємств, розташованих у районі проведення АТО, так і тих, що знаходяться в інших регіонах нашої країни.

Не буде електроенергії - не буде металу. Не буде металу - не буде експорту. Не буде експорту - не буде валютної виручки. Не буде металу - не буде танків, залізничних вагонів. Усім українським патріотам треба осмислити те, що відбувається, критично на це подивитися.

Така ситуація загрожує скороченням виробництва і, як наслідок, ростом безробіття.

Як уже казав наш Президент, блокадою зайнялись багато політичних популістів, які взяли це питання на власне озброєння. Не потрібно забувати, що це хоч і тимчасово захоплена, але наша територія, і надра належать саме нам. Будувати на цьому популізм не варто.

Дії з блокуванням дискредитують Україну, створюють перешкоди для повернення окупованих територій в Україну.

Районна рада закликає учасників акції зупинити блокування руху залізничного транспорту.

Сторони мають зустрітися, щоб зробити такі кроки, які дозволять законним товарам українських компаній прозоро перетинати лінію розмежування з метою запобігання ускладнення ситуації для українців з обох сторін.

Керівництво Новомиколаївської

районної ради Запорізької області