Привітання голови районної ради до Дня Матері

Традиційно в кожну другу неділю квітучого травня українські родини відзначають День Матері.

Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

Шанобливе та поважне ставлення до Матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень.

Рід людський, наше життя і все найшанованіше на землі починається від Матері, освячується її мудрістю, любов’ю, добротою та милосердям, довготерпінням та всепрощенням.

Саме образ Матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.

Найщиріші слова подяки адресую багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Ви – уособлення доброти, милосердя й шляхетності, ви піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі.

Доземний вам уклін і щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.

Любі наші і найрідніші Матері! Прийміть сердечні вітання з прекрасним святом – Днем Матері.  Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословіння!
Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя і добра на довгі літа!

З повагою  голова ради                                                                         Юрій  Павленко