13- та позачергова сесія

Під час засідання тринадцятої позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання, яка відбулася 29.09.2016 року депутати розглянули 4 питання порядку денного.

Основними були питання про надання дозволу на виділення автотранспорту (шкільних автобусів) для здійснення підвозу учасників, (грузових автомобілів) для  підвозу реквізиту необхідних для участі у Покровському ярмарку та заходах з нагоди відзначення Дня міста 08 жовтня 2016 року до м. Запоріжжя.

Також було розглянуто питання Про надання дозволу на укладення договору позички.

Останнім питанням були депутатські запити, депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Чалого Сергія Івановича.

Розглянувши депутатські запити, тринадцята позачергова сесія вичерпала порядок денний.