Привітання голови ради з Днем молоді

Шановна   молодь  району!

Щорічно в останню неділю червня Україна відзначає День молоді!

Прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі — з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!

Нинішню молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути.

Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім. Cучасна молодь бере активну участь у розбудові нашої держави, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя.

Бажаю усім вам творчої енергії, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум. Адже саме від вас залежить майбутнє нашої країни!

З повагою голова ради                                                                                 Юрій Павленко