Святкування Міжнародного жіночого дня

07 березня 2019 року в КЗ «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулися урочисті заходи, з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня.

З словами привітання звернулися до всіх присутніх жінок голова  Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій Павленко та голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Володимир Грянистий.

Голова районної ради Юрій Павленко вручив Почесну грамоту обласної ради Антоніні Плетенець та нагородив грамотами районної ради Людмилу Булаткіну, Валентину Захарчук, Тетяну Іртюгу, Наталію Касянову, Наталю Коцило, Лілію Кузнецову, Людмилу Макарову, Ларису Маляренко, Валентину Пінчук, Наталію Сахарову, Світлану Трохименко.

Приємним подарунком для всіх жінок став святковий концерт, який підготували колективи і вокалісти району. Свято пройшло в затишній та теплій атмосфері.