Новомиколаївська районна рада Запорізької області
Новомиколаївський район, Запорізька область

Міжнародний День захисту дітей

Переглядів: 155

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту        дітей- прекрасне свято радості та надії.

       Саме в дітях продовження роду людського й здійснення наших мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та щасливими, прославляли свої родини і рідний край.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише радісне свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в подальшому стали хорошими батьками та громадянами своєї країни.

 Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

 Саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля наших дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще, виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

Діти – наш найдорожчий скарб.

               Щастя вам, здоров’я, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень , удачі на життєвих дорогах!

 Нехай здійсняться ваші мрії!

 

З повагою

Голова ради                                                             Юрій Павленко

« повернутися до списку новин